Safari dětský pokoj pro holčičku

Safari dětský pokoj pro holčičku

Zvu vás do pokojíku tříleté holčičky, která má ráda safari. Ano, je to pokoj pro holčičku a není růžový :-). Téma safari byl jeden z požadavků, který měli rodiče na designérku Lucii Košatovou, která tento pokojík vytvářela.


Inspirace dívčí pokoj Ikea růžová

Dívčí dětský pokoj pro školačku

Zvu vás tentokrát do růžového dětského pokojíku pro mladou slečnu. Je to romantická duše, která již má představu o tom co v pokojíku chce. Růžovou barvu, strom, samolepky motýlků a ptáčků. A jako každá správná ženská i velké zrcadlo.


Dětský pokoj barevný nábytek

Barevný dětský pokoj se schovkou

Schovku v dětském pokoji chce snad každé dítě. Tady jsou hned dvě :-D. Teno krásný pokoj s barevným nábytkem je hernou pro dva malé kluky, kteří jak schovky tak samolepky, které zdobí stěny uvítali s nadšením. 


Samolepky lesní zvířátka

Dětský koutek v růžové kavárně

Designér Josef Trakal dostal za úkol udělat návrh interiéru kavárny, která svým názvem navazuje na podnik, který zde byl dříve. Do dětského koutku vybral jelena, lišku a stromky z naší lesní kolekce. Pokud to nemáte daleko, vyražte do Pink Café Hejnice. Tady se nebudou nudit ani děti :-).


Dětský pokoj tyrkys a růžová

Bílý a přesto barevný dětský pokoj

Dneska v noci mi přistála v emailu tahle krásná fotka dětského pokojíku. Je na ní dobře vidět, co dokáže světlá dřevěná podlaha, bílé zdi, a decentně barevné samolepky a nábytek.


Dětský pokoj lesní zvířátka

Dětský pokoj pro batole Lesní zvířátka

Dětský pokoj na téma lesní zvířátka. To je velký hit současnosti. Inspirujte se tímto pokojíkem, kde hraje prim tmavé dřevo, bílá a na doplňcích mentolová, šedá a hnědá.


Dětský pokoj růžová, šedá, bílá, zlatá

Růžový dětský pokoj pro princeznu

Inspirace na princeznovský dívčí dětský pokoj v kombinaci růžové, šedé, bílé  zlaté. Většina holčiček má ráda růžovou a proto si ji přejí do svého pokojíčku. Zde je holčička ještě natolik malinká, že růžovou vybrala maminka. Když zasvítí do pokoje sluníčko, barva se mírně leskne. 


Samolepka se jménem retro auto

Podkrovní dětský pokoj pro malého kluka

Inspirace na podkrovní pokoj v kombinaci dřeva, bílé a modré. Malý Matěj bydlí se svojí rodinou ve sto let starém domě. Takto staré stavby mívají dost křivé zdi. Nebylo tedy úplně lehké nejen Matějův pokoj, ale komplet celý dům zařídit. Pojďte se tedy podívat jak se s tím maminka a tatínek, společně s truhlářem, popasovali.


Dětský pokoj vesmír samolepky planety

Naše samolepky planet v pořadu Jak se staví sen

Pojďte se se mnou podívat do jendoho dětského pokoje na téma vesmír. Po dlouhé době jsem si pustila pořad Jak se staví sen. Náhodně jsem si vybrala díl. Koukám, koukám a konec pouštím několikrát abych se ujistila. Ano, jsou to naše samolepky.  Radek má v pokojíku naši sadu planet.


Skandinávský dětský pokoj černá, bílá. mentol, mráček a kapky

Skandinávský dětský pokoj s tabulí ve tvaru mráčku

Hitem v moderních děských pokojích jsou tlumenější barvy v kombinaci s černými a dřevěnými doplňky a velmi často bílým nábytkem. Přesvědčte se, že černý mrak a kapky tak často používané v moderním Nordic stylu nemusí působit jen smutně. Taková samolepící tabule ve tvaru mráčku může přinést spoustu zábavy.


Herna pro dvě malé holčičky na lesní téma

Herna pro dvě malé holčičky na lesní téma

Dita Burianová vytvořila na 16ti metrech čtverečných krásnou dětskou hernu pro čtyřletou holčičku a její ještě se batolící sestřičku. A není růžová :-). Je plná samolepek stromečků.


Úzký dětský pokoj s auty a zašívárnou pro kluka

Úzký dětský pokoj s auty a zašívárnou pro kluka

Tenhle pokoj pro malého raubíře je atypický. Má „nudlovitý tvar“ a vysoké stropy. Dita Burianová 2,5 letému klučinovi vymyslela zašívárnu v patře, zdi ozdobila samolepkami aut jedoucími po silnici. Jo a knížky veze kamion.


Dětský pokoj s puntíky a horami pro školkové dítě

Dětský pokoj s puntíky a horami pro školkové dítě

Zvu vás na návštěvu do Zábřehu na Moravě, do obecního bytu, kde se ukrývá dětský pokoj dvouletého chlapečka. Najdete v něm tyrkysové, puntíky “ zachumelené“ hory, balóny v mracích. Nábytek z masivního dřeva. Něco dokonce vlastní výroby.