Břízy - sada samolepek na zeď

Neohodnoceno
Efekt lupa
  • 1 z 2

  • Zvolte variantuVyrobíme do 3 dnůVyrobíme do 3 dnůVyrobíme do 3 dnůVyrobíme do 3 dnůVyrobíme do 3 dnůVyrobíme do 3 dnůVyrobíme do 3 dnůVyrobíme do 3 dnůVyrobíme do 3 dnůVyrobíme do 3 dnůVyrobíme do 3 dnůVyrobíme do 3 dnůVyrobíme do 3 dnůVyrobíme do 3 dnůVyrobíme do 3 dnůVyrobíme do 3 dnůVyrobíme do 3 dnůVyrobíme do 3 dnůVyrobíme do 3 dnůVyrobíme do 3 dnůVyrobíme do 3 dnůVyrobíme do 3 dnůVyrobíme do 3 dnůVyrobíme do 3 dnůVyrobíme do 3 dnůVyrobíme do 3 dnůVyrobíme do 3 dnůVyrobíme do 3 dnůVyrobíme do 3 dnůVyrobíme do 3 dnůVyrobíme do 3 dnůVyrobíme do 3 dnů
609 Kč
  • Barva
Kategorie: Stromy a květiny
Téma: Les
Motiv: Stromy a květiny
Materiál samolepky: speciální vinylová samolepící folie
Země původu: ČR - náš originální výrobek
Kód produktu: PL0261
 

Právě rozlehlé březové lesy na severu Švédska jsou inspirací pro černobílé skandinávské interiéry doplněné svěží zelení pokojových rostlin. Netajíme se inspirací severem, proto u nás břízy jako samolepky na zeď nesmí chybět. Tyhle jsou opravdu vysoké. Můžete je mít až do stropu. A co by to bylo za les kde by chyběla lesní zvířátka.

 

Sada obsahuje 3 břízy 260 x 10cm

Rozměr dekorace tak jak je nalepena na hlavním obrázku je 260 x 87 cm. Pokud potřebujete vyšší břízy, není problém.

Jelen na obrázku je v největší variantě a není součástí sady.

 

Samolepky na zeď Pieris vyrábíme sami. Pokud Vám nevyhovují například rozměry či barevná kombinace, napište nám, budeme se snažit vyjít Vám vstříc.