Chevron - samolepící bordura

Neohodnoceno
Značka: Pieris
89 Kč
Vyrobíme do 3 dnů Vyrobíme do 3 dnů Vyrobíme do 3 dnů Vyrobíme do 3 dnů Vyrobíme do 3 dnů Vyrobíme do 3 dnů Vyrobíme do 3 dnů Vyrobíme do 3 dnů Vyrobíme do 3 dnů Vyrobíme do 3 dnů Vyrobíme do 3 dnů Vyrobíme do 3 dnů Vyrobíme do 3 dnů Vyrobíme do 3 dnů Vyrobíme do 3 dnů Vyrobíme do 3 dnů Vyrobíme do 3 dnů Vyrobíme do 3 dnů Vyrobíme do 3 dnů Vyrobíme do 3 dnů Vyrobíme do 3 dnů Vyrobíme do 3 dnů Vyrobíme do 3 dnů Vyrobíme do 3 dnů Vyrobíme do 3 dnů Vyrobíme do 3 dnů Vyrobíme do 3 dnů Vyrobíme do 3 dnů Vyrobíme do 3 dnů Vyrobíme do 3 dnů Vyrobíme do 3 dnů Vyrobíme do 3 dnů Zvolte variantu
Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Samolepící borudra na zeď Chevron - oblíbený motiv skandinávkého designu. Rozměr 11 x 55 cm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Samolepící bordura Vám pomůže krásně dotvořit Váš interiér. Tato bordura cikcak, neboli chevron je vhodná zejména do "skandinávských" interiérů. To co je na samolepce bílé bude vyříznuté, bude tedy vidět barva zdi.

Krásně bude vypadat například se samotnými trojůhelníky "rozházenými" po zdi. Skandinávský styl se vyznačuje svou jednoduchostí a smyslem pro detail.

Tahle samolepící bordura nezískala své jméno jen tak. Chevron je běžné označení pro teto pilovitý cikcak vzor, který vychází z tvaru písmene "v" . Je tak označována například i hodnostní prýmka.

Základní rozměr:11 cm x 55 cm

Samolepky na zeď Pieris vyrábíme sami. Pokud Vám nevyhovují například rozměry či barevná kombinace, napište nám, budeme se snažit vyjít Vám vstříc.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Samolepící bordury
Materiál samolepky: speciální vinylová samolepící folie
Země původu: ČR - náš originální výrobek
Kód produktu: PL0167
Provozovatel eshopu: Lenka Kadlíková, IČO: 05357209, nejsme plátci DPH