Hledáme partnery

Kdo jsme

Malá rodinná firma z Krkonoš. První motivy značky Pieris design spatřily světlo světa v roce 2014.  Od té doby se mnohé změnilo, ale nezměnilo se to základní:

  • Nabízíme náš autorský originální design inspirovaný skandinávskou jednoduchostí a hravostí, který doladí k dokonalosti každý dětský pokojíček.
  • Stále vše vymýšlíme a vyrábíme u nás v České republice, přesněji v Krkonoších a nehodláme na tom nic měnit.
  • Používáme kvalitní testované materiály. Například folii na samolepky německé výroby určenou přímo na zeď, testovanou na škodlivé látky.
  • Část výdělku Pieris design putuje na podporu projektu Příroda.cz.

Víc najdete tu.

Koho hledáme?

Hledáme partnera, kterému se líbí náš design a rád podporuje české značky.

Máte:

Jste interiérový designér nebo architekt?

Tak možná hledáme právě vás. Mrkněte níže na podrobnější informace a ozvěte se nám.

Mám web o bydlení či dětech

V tom případě se rádi domluvíme na umístění zpětného odkazu či PR článku. Odměna záleží na návštěvnosti webu a umístění odkazu. Může to být sleva na nákup ve výši 3 - 6% za umístění odkazu. U PR článku je to o individuální domluvě.

Zaujalo vás to? Tak se nám ozvěte ve formuláři dole :-) 

Mám úspěšný kanál na Facebook, Instagram či jiné sociální síti.

V tom případě se můžeme domluvit na barteru, slevovém kódu pro vaše sledující, či jiných možnostech, které vás napadnou. Za propagaci naší značky u vás, od nás dostanete Vámi vybrané zboží v domluvené hdnotě a možnost propagace vašeho kanálu  na Facebookové skupině Dětské pokojíky - nápady a inspirace , kterou sleduje 240 000 maminek a tatínků, které aktuálně řeší dětský pokojíček.

Zaujalo vás to? Tak se nám ozvěte ve formuláři dole :-) 

Jsem interiérový designér - architekt

Nabízíme možnost využití našich výrobků ve vašich návrzích. Získáte od nás veškerou podporu a poradenství co se týče samolepek i dalších dekorací.  Veškeré motivy jsme schopni upravit na míru. Klidně můžete přijít i s vlastní grafikou.

Na oplátku za propagaci naší značky ve vašich návrzích a odkaz na vašem webu nabízíme:

  • možnost bezplatné prezentace u nás na Facebookové skupině Dětské pokojíky - nápady a inspirace (240 000 maminek a tatínků aktuálně  řešících dětský pokojíček) a to nejen návrhů s našimi produkty.
  • prezentace vašich návrhů s našimi produkty na našem webu sociálních sítích a jiných propagacích na internetu i mimo něj.  Vždy budete uvedení jako autoři návrhu.

Zaujalo vás to? Tak se nám ozvěte ve formuláři dole :-) 

Mám nebo chystám mateřské centrum či kavárnu s větším dětským koutkem

Rádi vám pomůžeme, třeba i zdarma, vyzdobit. V závislosti na velikosti a umístění se můžeme domluvit na spoustě variantách spolupráce. Od pouhého umístění odkazu na vašem webu a sociálních sítích za slevu na objednávku, přes dodání letáčků se slevou pro vaše návštěvníky, provize z objednávek až po odběrní místo našeho e-shopu. 

Zaujalo vás to? Tak se nám ozvěte ve formuláři dole :-) 

Mám jiný nápad na spolupráci

Tak šup s ním do formuláře níže.