Jak nakupovat

Jsem ráda, že jste si vybrali můj e-shop. Věřím, že zde najdete to co hledáte. 

 

Jak vybrat tu správnou variantu zboží

  •  U každého zboží máte na výběr z více jak třiceti barev. Stačí kliknout na tu, která se Vám líbí.
  • Aby samolepka velikostně pasovala do Vámi zvoleného prostoru, musíte zvolit ideální rozměr. Pokud Vám žádný z nabízených nevyhovuje, napište nám, rádi Vám vyrobíme samolepku přímo na míru.
  • Zvolit můžete i zrcadlové převrácení motivu.

 

Doprava a platba

Cena dopravy u nás začíná již na 49Kč. Tuto částku zaplatíte za doporučené psaní České pošty. Tento typ dopravy je vhodný pro malé samolepky, které se vejdou do rozměrového limitu, kde jedna ze stran může mít maximálně 50cm. Ostaní zásilky posíláme buď jako Balík do ruky České pošty za 119Kč nebo společností PPL za 109Kč. Pokud zvolíte platbu dobírkou, je nutné připočítat 40Kč. Platba převodem či kartou pomocí brány Gopay je zdarma.  POKUD OBJEDNÁTE ZA 1500kČ A VÍCE, POŠTOVNÉ MÁTE ZDARMA.

Více informací zde

 

Osobní převzetí ve Vrchlabí

Pokud zde bydlíte nebo máte cestu do Krkonoš, máte možnost si zboží vyzvednout u nás v kanceláři ve Vrchlabí. najdete nás na adrese Nerudova 1273 v budově bývalého Telecomu cestou na Liščí kopec.

Více informací zde.

 

Obchodní podmínky, ochrana osobních údajů, reklamace, vrácení výměna zboží

Dodržujeme zákony a vážíme si našich zákazníků, proto u nás najdete veškeré informace, které byste měli vědět než u nás nakoupíte. Věřte, že Vaše osobní údaje jsou u nás v bezpečí a nepoužíváme je k ničemu jinému než nám povolíte. Máte-li problém se zbožím, nebo jej chcete vyměnit či vrátit? U nás se vždy snažíme vše řešit ke spokojenosti zákazníka. Veškeré informace najdete v dolní části stránek - v patičce.