Jarní dekorace a zábava

jaro-snezen

Venku už se pomalinku začíná příroda probouzet a je už cítit jaro. Vykukují první kvítky, vrací ptáci. Je čas obléci vaše bydlení do jarního veselého hávu. Nejen dětem můžete vyzdobit okna jarními a velikonočními samolepkami a oživit pokojík jarními polštářky.  Společně si pak můžete užít zábavu u jarního DIY, omalovánek a pracovních listů.

 

Jarní dekorační polštářky

Lenošení není jen doménou dospělých. I děti se se rády lenoší a muchlují s oblíbeným polštářkem. Vyberte spolu s nimi nějaký na jarní vyzdobení jejich postýlky v dětském pokojíčku a dodejte mu tu správnou jarní atmosféru. Na polštářky jsme pro vás vybrali ty nejoblíbenější jarní motivy z naší nabídky.

polstar-jarni-banner

 Vybrat si polštářky

 

Jarní velikonoční samolepky na okno

Děti si velmi rády zdobí okno. Vězte, že s našimi samolepkami to půjde snadno. Tyhle velikonoční samolepky na okno nemají žádné nevzhledné průhledné okraje ani vnitřky. Jsou přímo vyříznuté do Vámi zvolené barvy folie. Nepůsobí tedy rozmazaně a po jejich sundání nezůstanou těžko odstranitelné stopy po lepidle. Vybírat můžete z řady velikonočních motivů.

banner-velikonoce-1600

 

velikonocni-samolepky-na-okno-vajicka jarní-samolepky-na-okno-motylcijerni-samolepky-na-okno-slepicka-s-kuratky

 

Vybrat si samolepky

 

Jedinečné vybarvovací samolepky

Nechce se vám jen lepit kupované nálepky? Tak si je sami vyzdobte. Tyhle vybarvitelné samolepky na okno jsou k tomu jak dělané.

Zkoušeno pastelkami KOH-I-NOOR Triocolor

banner-vybarvovacky-vejce

 

velikonocni-vybarvitelne-samolepky-na-okno-vajicka jarní-vybarvovaci-samolepky-na-okno-kvetiny jerni-samolepky-na-okno-slepicka-s-kuratky

Jarní DIY, omalovánky a pracovní listy

I na jaře se najdou dny, kdy je venku ošklivo. To je ideální chvíle vrhnout se na nějaké to jarní DIY. Třeba ovečku nebo vajíčko. Oba návody a šablony u nás najdete zdarma. Máte hotovo? Tak co takhle nějakou jarní omalovánku či pracovní list

banner-listy800

Vybrat si zábavu pro děti

Ještě horké u nás ve výrobě

Provozovatel eshopu: Lenka Kadlíková, IČO: 05357209, nejsme plátci DPH