Kruhy - samolepka na zeď

Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Vyrobíme do 3 dnů Vyrobíme do 3 dnů Vyrobíme do 3 dnů Vyrobíme do 3 dnů Vyrobíme do 3 dnů Vyrobíme do 3 dnů Vyrobíme do 3 dnů Vyrobíme do 3 dnů Vyrobíme do 3 dnů Vyrobíme do 3 dnů Vyrobíme do 3 dnů Vyrobíme do 3 dnů Vyrobíme do 3 dnů Vyrobíme do 3 dnů Vyrobíme do 3 dnů Vyrobíme do 3 dnů Vyrobíme do 3 dnů Vyrobíme do 3 dnů Vyrobíme do 3 dnů Vyrobíme do 3 dnů Vyrobíme do 3 dnů Vyrobíme do 3 dnů Vyrobíme do 3 dnů Vyrobíme do 3 dnů Vyrobíme do 3 dnů Vyrobíme do 3 dnů Vyrobíme do 3 dnů Vyrobíme do 3 dnů Vyrobíme do 3 dnů Vyrobíme do 3 dnů Vyrobíme do 3 dnů Vyrobíme do 3 dnů Zvolte variantu
Možnosti doručení
699 Kč
Kruhy - samolepka na zeď

Tuto velmi oblíbenou samolepku na stěnu  Kruhy je možné nalepit dle vlastní fantazie. Kruhy nebo chcete-li kolečka nejsou nijak spojené. Obrázky, které vidíte výše jsou pouze pro ilustraci jak by to mohlo vypadat. Sada obsahuje 8 kruhů.

 

Rozměry:

jednotlivé kruhy 21 - 37 cm

celý motiv dle prvního a druhého obrázku cca 100 x 110cm

celý motiv dle třetího obrázku cca 152 x 133 cm

celý motiv dle čtvrtého obrázku cca 69 x 143 cm

 

Samolepící dekorace na stěnu Kruhy je vyrobena z kvalitní vinylové folie. Způsob výroby zaručuje ostré okraje, takže samolepka nepůsobí rozmazaně, jako některé, které mají průhledný okraj. Při troše opatrnosti je možné ji sundat bez poničení barvy zdi. Samolepka není vhodná do vlhkého prostředí. Neměla by být v blízkosti zdroje tepla a dlouhodobě na přímém slunci. Lze ji použít na jakýkoli hladký povrch.

 

Samolepky na zeď Pieris vyrábíme sami. Pokud Vám nevyhovují například rozměry či barevná kombinace, napište nám, budeme se snažit vyjít Vám vstříc.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Samolepky na zeď
Materiál samolepky: speciální vinylová samolepící folie
Země původu: ČR - náš originální výrobek
Kód produktu: PL0045

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Provozovatel eshopu: Lenka Kadlíková, IČO: 05357209, nejsme plátci DPH