Akce

Les - dětské samolepky na zeď

Neohodnoceno
  • 1 159 Kč 200 Kč –17 %
  • Zvolte variantuVyrobíme do 3 dnůVyrobíme do 3 dnůVyrobíme do 3 dnůVyrobíme do 3 dnůVyrobíme do 3 dnůVyrobíme do 3 dnůVyrobíme do 3 dnůVyrobíme do 3 dnůVyrobíme do 3 dnůVyrobíme do 3 dnůVyrobíme do 3 dnůVyrobíme do 3 dnůVyrobíme do 3 dnůVyrobíme do 3 dnůVyrobíme do 3 dnůVyrobíme do 3 dnůVyrobíme do 3 dnůVyrobíme do 3 dnůVyrobíme do 3 dnůVyrobíme do 3 dnůVyrobíme do 3 dnůVyrobíme do 3 dnůVyrobíme do 3 dnůVyrobíme do 3 dnůVyrobíme do 3 dnůVyrobíme do 3 dnůVyrobíme do 3 dnůVyrobíme do 3 dnůVyrobíme do 3 dnůVyrobíme do 3 dnůVyrobíme do 3 dnůVyrobíme do 3 dnů
959 Kč
  • Barva
Kategorie: Samolepky zvířátka
Téma: Les
Motiv: Sady
Materiál samolepky: speciální vinylová samolepící folie
Země původu: ČR - náš originální výrobek
Kód produktu: PL0265
 

Dětské samolepky na zeď les a lesní zvířátka? No jasně, les milují snad všechny děti. Určitě by nějaké to lesní zvířátko uvítali i ve svém dětském pokojíku. Tahle výhodná sada samolepek lesních zvířátek se může stát základem pro krásný dětský pokoj kde hraje prim skandinávský styl. Doplnit jej můžete o další samolepky lesních zvířátek nebo další stromečky. Jak známo v lese se líbí i myslivci a Červené Karkulce. Mrkněte i na další dětské samolepky na zeď, nejen s motivem lesa.

 

Chcete aby sada byla barevná? Jednotlivá lesní zvířátka a stromečky si můžete objednat samostatně.

 

Rozměry:

Stromečky: 18-75 cm

Jelen: 50cm

Medvěd: 30cm

Liška: 19cm

Veverka: 13cm

Ježek: 9cm (výška)

Celkový rozměr sady samolepek na zeď les dle obrázku je 100 x 150 cm

 

Samolepky na zeď Pieris vyrábíme sami. Pokud Vám nevyhovují například rozměry či barevná kombinace, napište nám, budeme se snažit vyjít Vám vstříc.