O mně

Přírodovědec grafikem

Kdyby mi někdo v mých 17ti řekl, že budu podnikat a ještě k tomu, že budu dělat vlastní autorskou grafiku, řeknu mu: " Ty jsi blázen". Já Lenka Kadlíková, holka z Krkonoš, která se bála zeptat se na ulici cizího člověka, kolik je hodin. Člověk, který studoval ochranu životního prostředí a chtěl se tomuto oboru věnovat.  No a výsledek si můžete prohlédnout na tomhle webu :-D. První motivy spatřily světlo internetu v roce 2014. Od té doby se toho změnilo hodně. 

Spolu vymyslíme dekorace, které rozzáří očička vašich dětí

Pokud hledáte něco dětského ale nekřiklavého a decentního, asi jste našli to pravé. Tenhle design je jako stvořený do pokojíčku či koutku v ložnici, kde chcete vytvořit harmonické prostředí, které bude vybízet ke hře, ale i dokáže sklidnit a pomoci se soustředit. Ano i to lze dokázat pomocí vhodně zvolených dekorací.  Inspirací pro moji práci mi je jednoduchost a hravost skandinávkého designu, který mi učaroval. Našla jsem si však vlastní styl. Moje motivy u nás najdete jako designové samolepky či plakáty. Pořídit dětem můžete i polštářek s jejich oblíbeným motivem, který si zamiluijí. Na své si ale přidjou i teenageři. Nenašli jste motiv, který se Vám líbil mezi samolepkami, také mezi plakáty či polštářky? Napište mi, určitě se domluvíme.

Potřebujete něco "spešl"? 

Aby dekorace přesně pasovaly tam, kde je chcete mít, rádi vám je upravíme, pokud je třeba. Umožňuje nám to naše vlastní výroba. Samolepky vám dorazí přesně ve velikosti či barevné  kombinaci, kterou potřebujete. To samé plakáty, které pro nás tiskne ve špičkové kvalitě Petr Šuba.  

Kvalita a vaše spokojenost je pro mě nejdůležitější

Vždy jsem dbala a dbám na kvalitu výrobků nejen z hlediska zpracování, ale i z hlediska zdravotního a ekologického. Proto na samolepky používám kvalitní testované folie a dbám na to aby vše bylo precizně vyrobeno a zabaleno. Tiskneme vysoce kvalitními ekologickými barvami.

Koupíte zde zboží v originálním autorském designu vymyšlené a vyráběné v České republice, přesněji v Krkonoších. Čínu a kopie z fotobank u mě nehledejte :-)

Chcete se se mnou spojit?

Pokud jste zatoužili po kontaktu se mnou a probrat například nějakou samolepku na zakázku či změnit rozměr, jsem Vám k dispozici.

na emailu: info@pieris.cz

na telefonu: (+420)735080073

na sociálních a jiných sítích

facebook-cerne-50  pinterest-cerne-50   instagram-cerne-50 

Omrkněte také: