Z čeho vyrábíme samolepky

Zvolili jsme velmi kvalitní testovanou folii německé výroby, která umožní nejen kvalitní výrobu, ale také se s ní velmi dobře pracuje při lepení.

Používáme PVC Folii Oracal 638 Wall art určenou přímo na samolepky na zeď

Základní technické informace:

  • Síla fólie: 80 µm
  • Lepidlo: polyakrylové, snadno snímatelné
  • Nehořlavá dle normy DIN EN 13501-1
  • chromate free

Podrobnější informace o materiálu můžete najít přímo u výrobce v technickém a bezpečnostním listě.

Dá se samolepka použít znovu?

Při troše šikovnosti a dodržení postupu při nalepování a sundávání se Vám může podařit  samolepku sundat takovým způsobem, že je možné jí bez poškození znovu na stěnu nalepit. Záleží ale na její velikosti, tvaru motivu a podkladu - zdi.

Mám hrubou nebo omyvatelnou zeď

Nálepka Vám bude držet na hladké stěně a jiných hladkých površích jako je sklo či lamino. Na hrubší stěnu je možné samolepku nalepit, ale je třeba ji důkladně uhladit ideálně chlupatým míčkem - například tenisovým, který zajistí přilnutí i v nerovnostech.

Pokud máte vymalováno omyvatelnou barvou s příměsí latexu nebo velmi sytou barvou, doporučujeme nejdříve vyzkoušet, jak Vám folie bude držet pomocí vzorku - napište si o něj. Více o lepení samolepek najdete zde.

Samolepka jako precizní malba

Tento materiál v kombinací s technologií výroby, kterou využíváme, nám umožní vyrábět samolepky, které krásně přilnou ke zdi, vypadají tak jako precizní malba. To co je na grafice bílé, bude v barvě zdi na kterou nálepku nalepíte. Samolepky vyrábíme tak, že se nejdříve do folie vyřízne motiv a přebytečná folie okolo a uvnitř motivu se odstraní - vyseparuje. Více o výrobě najdete zde.

Všechny samolepky vyrábíme sami - žádná Čína

  • možnosti úprav na míru
  • výběr z více jak 30ti barev skladem (další na objednání)
  • rychlé dodání
  • přenášecí folie určená na zeď pro snadné nalepení složitějších motivů samozřejmostí

Na základě Vaší objednávky. Vybírat můžete například nápisy s citátemmoderní abstraktní či dětské nordic samolepky. Díky vlastní výrobě jsme v případě Vašeho zájmu schopni nabízené samolepky dle požadavku libovolně upravit a vyrobit je například v jiné velikosti nebo barvě. Můžeme Vám také vyrobit samolepku přímo na zakázku podle Vašich podkladů.

Provozovatel eshopu: Lenka Kadlíková, IČO: 05357209, nejsme plátci DPH