O mně

"Mám možnost koupit plotter", ozvalo se jednou od vedlejšího stolu, kde seděl manžel. V té chvíli jsme již oba nějakou dobu podnikali v e-comerce, nicméně byl to jen prodej, nic jsme nevyráběli. Manžel kdysi pracoval pro reklamní agenturu, kde denně navrhoval a realizoval zakázky typu polepy aut, výloh a podobně, takže jsme nešli úplně do neznáma. Moc jsem si v tu chvíli ale nevěřila, že právě grafika bude oborem, který mě bude živit.

Ze začátku to bylo spíš takové šolichání v rámci nabídky eshopu, který jsem tehdy provozovala. Začala jsem kreslit první návrhy na samolepky na zeď. Nejprve to byly abstrakce. Jako první použitelný motiv vznikl motýl, který je od prvopočátku v logu Pieris design. Mimochodem Pieris je latinsky bělásek. Můj oblíbený motýl. Zaměření na abstrakce mi ale dlouho nevydrželo:-).

 

Z abstrakce první postavičky

 samolepky_abstrakce-pohadkova_postava

Původně jsem neměla tak úplně v plánu dělat dětský design. První postavičky vznikly náhodou z jednoho abstraktního motivu, který nápadně připomínal postavu. To se psal rok 2012. Dostala jsem typický nápad čerstvých maminek, kterou jsem tehdy byla i já. Budu dělat něco pro děti. Začala jsem tedy pomalinku kreslit dětské motivy. V tuhle dobu jsem se ale především věnovala synovi. Naplno vše vypuklo v roce 2015, kdy syn nastoupil do školky. Dnes už mám jinou mašinu, větší nabídku barev a když objednávám materiál, neříkám si: " Ty jo, dva metry, nepřehnala jsem to?" :-)

 

Kvalita je pro mě nejdůležitější

Vždy jsem dbala na kvalitu, proto používám kvalitní testované folie a dbám na to aby vše bylo precizně vyříznuto. Kde je to nutné, opatříme samolepku přenášecí folií určenou k použití zeď.

 

Nepasuje rozměr? Nevadí, upravíme

Aby samolepky přesně pasovaly tam, kde je chcete mít, rádi vám je upravíme, pokud je třeba. Vybírat můžete ze široké škály barev.

 

Nabízím Vám zboží v originálním autorském designu vymyšlené a vyráběné v České republice.

 

Kontakty

Pokud jste zatoužili po kontaktu se mnou a probrat například nějakou samolepku na zakázku či změnit rozměr, jsem Vám k dispozici.

Na emailu: info@pieris.cz
Na telefonu: 608 871 078

Na sociálních sítích

facebook-cerne-50 instagram-cerne-50  pinterest-cerne-50 

 

Pár úřednických záležitostí

 

Provozovatel internetového obchodu Pieris.cz:

Lenka Kadlíková
Školní 1394
54301 Vrchlabí

 

IČO: 05357209

DIČ: nejsem plátce DPH
nejsme plátci DPH, všechny ceny uvedené na stránkách jsou konečné

 

Živnostenský list vydal Magistrát města Hradec Králové

Č.j.: MMHK/157238/2016. Sp. značka: SZ MMHK/157226/2016

 

Číslo bankovního účtu: 2401056434 / 2010 (FIO Bank)

 

Informace o EET: „Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“ 

 

V EET frčíme jen při prodeji pomůcek na lepení jako je stěrka či skalpel a to pouze při hotovostní platbě u nás v kanceláři. Jinak všechny naše výrobky sami vyrábíme a na takovéto produkty se EET zatím nevstahuje :-).

 

Věřte, že Vaše osobní údaje u nás budou v bezpečí a budou využité pouze tak jak jste nám povolili. Více v podmínkách ochrany osobních ůdajů najdete zde.