O mně

IMG_20210811_184625cb

Vydala jsem se cestou o které jsem si nemyslela, že bude pro mě ta pravá.

Cestou vlastního podnikání. Já  Lenka Kadlíková, člověk, který se bál zeptat se na ulici cizího člověka, kolik je hodin. člověk, který studoval ochranu životního prostředí a chtěl se tomuto oboru věnovat. Kdyby mi někdo v mých 17ti řekl, že budu podnikat a ještě k tomu, že budu dělat vlastní autorskou grafiku, řeknu mu: " Ty ji blázen".  Začátky s malým synem v náručí byly velmi obtížné, nicméně nevzdala jsem to. Dnes už mám jinou mašinu, mnohem větší nabídku nejen motivů, ale i barev, možnost zakázek na míru. Když objednávám materiál, neříkám si: " Ty jo, dva metry, nepřehnala jsem to?" :-).

Proč jsem do toho teda šla?

Protože mě to začalo bavit a našla jsem se v tom. 

 

Příběh Pieris design

 

2019

Už si neříkám 2 metry od jedné barvy, není to moc?

To jsem si říkala dlouho. Teď už si to neříkám. Některé barvy beru rovnou po rolích. Nový eshop, nový stroj, a nové, mnohem větší, prostory to je to zásadní z roku 2019.

Naše Facebook skupina Dětské pokojíky - nápady a inspirace má neuvěřitelných 130 000 členů.

K téhle Facebookové skupině jsem se dostala úplně náhodou, když měla nějakých 10000 členů. Maminky, které ji ze začátku spravovali nastoupili do zaměstnání a neměli již na skupinu čas, tak jsem se toho ujala :-). Stala se z ní největší skupina týkající se vybavení dětských pokojíků na českém Facebooku. Pokud v ní ještě nejste, doporučuji alespoň nakouknout je tam spousta zajímavé inspirace, ale je to i místo, kde se setkávají nejen maminky, které právě chystají pokojík pro své dítě, ale přichází sem spoustu velmi šikovných lidí, kteří něco pro děti tvoří. Některým z nich pomohla rozjet podnikání. 

 

2018 - stěhování

Na konci roku se rozhodujeme k velkému stěhování. Novým domovem nejen pro Pieris se stává Vrchlabí. Vracím se tak do svého rodiště. Pro Pieris byla zásadní ale ještě jedna věc. Stěhoval se nejen na jiné místo, ale také na jiný e-shopový systém. Původní, ikdyž dost vymazlený Zencart přestal stačit. Po dlouhém rozhodování vyhrál Shoptet, který nám umožnil rychlé nasazení několika funkcí o kterých jsme si do té doby mohli nechat jen zdát. Velmi se zjednodušila administrativa, mám tedy mnohem více času na tvorbu nových motivů. Dalším velkým bonusem pro vás jsou platby kartou nebo třeba propojení s naším blogem se spoustou inspirace a rad. 

 

2017 - vznik stěžejní kolekce lesních zvířátek

Velkou inspirací pro moji práci je skandinávský styl bydlení. Uchvátila mě zejména jeho jednoduchost a praktičnost. V dětských pokojích se zde objevuje hodně lesních zvířat. To byl můj impuls k vytvoření kolekce lesních zvířat. 

 

2016 - živnost

až do září 2016 byl Pieris pod hlavičkou Perpetum design, které vlastní manžel a já byla spolupracující osobou. Pieris ale začal být pomalu ziskový a bylo potřeba ho osamostatnit. V září 2016 tedy zakládám živnost. 

 

2015 - syn jde do školky

Zaměření na abstrakce mi ale dlouho nevydrželo :-). Jak už to tak u matek často bývá, vrhla jsem se na dětský design :-), ikdyž to nebylo úplně v plánu. :-). Nic jiného mi ale nezbývalo. Chtěla jsem na stěnu do jeho pokojíku něco originálního, jednoduchého a ne hýřícího všemi barvami. V tuhle chvíli jsem ještě netušila, co z tohodle mého kreslení si pro syna nakonec vznikne.

 

Začátky

Holka s vystudovanou Aplikovanou chemií se zaměřením na ekologii si vzala "ajťáka", který ji vtáhl do oboru a v začátcích velmi pomohl.

"Mám možnost koupit plotter", ozvalo se jednou od vedlejšího stolu, kde seděl manžel. V té chvíli jsme již oba nějakou dobu podnikali v e-comerce, nicméně byl to jen prodej, nic jsme nevyráběli. Manžel kdysi pracoval pro reklamní agenturu, kde denně navrhoval a realizoval zakázky typu polepy aut, výloh a podobně, takže jsme nešli úplně do neznáma. Moc jsem si v tu chvíli ale nevěřila, že právě grafika bude oborem, který mě bude živit. To jsem si ale říkala i když jsme rozjížděli první e-shop :-D. Od dětství jsem chtěla dělat přírodní vědy. Osud tomu chtěl ale jinak :-)

Ze začátku to bylo spíš takové šolichání v rámci nabídky eshopu. Začala jsem kreslit první návrhy na samolepky na zeď. Nejprve to byly abstrakce. Jako první použitelný motiv vznikl motýl, který byl od prvopočátku v logu Pieris design. Mimochodem Pieris je latinsky bělásek. Můj oblíbený motýl

 

 

 

 

 

Kvalita je pro mě nejdůležitější.

Vždy jsem dbala na kvalitu, proto používám kvalitní testované folie a dbám na to aby vše bylo precizně vyříznuto. Kde je to nutné, opatříme samolepku přenášecí folií určenou k použití zeď.

 

Nepasuje rozměr? Nevadí, upravím.

Aby samolepky přesně pasovaly tam, kde je chcete mít, rádi vám je upravíme, pokud je třeba. Vybírat můžete ze široké škály barev.

 

Potřebujete něco "spešl"?  

Ozvěte se mi, spolu to určitě vymyslíme.

 

Nabízím Vám zboží v originálním autorském designu vymyšlené a vyráběné v České republice. Čínu a kopie z fotobank u mě nehledejte :-)

 

Kontakty

Pokud jste zatoužili po kontaktu se mnou a probrat například nějakou samolepku na zakázku či změnit rozměr, jsem Vám k dispozici.

Na emailu: info@pieris.cz
Na telefonu: 608 871 078

Na sociálních sítích

facebook-cerne-50 instagram-cerne-50  pinterest-cerne-50 

 

Pár úřednických záležitostí

 

Provozovatel internetového obchodu Pieris.cz:

Lenka Kadlíková
Školní 1394
54301 Vrchlabí

 

IČO: 05357209

DIČ: nejsem plátce DPH
nejsme plátci DPH, všechny ceny uvedené na stránkách jsou konečné

 

Živnostenský list vydal Magistrát města Hradec Králové

Č.j.: MMHK/157238/2016. Sp. značka: SZ MMHK/157226/2016

 

Číslo bankovního účtu: 2401056434 / 2010 (FIO Bank)

 

Informace o EET: „Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“ 

 

V EET frčíme jen při prodeji pomůcek na lepení jako je stěrka či skalpel a to pouze při hotovostní platbě u nás v kanceláři. Jinak všechny naše výrobky sami vyrábíme a na takovéto produkty se EET zatím nevstahuje :-).

 

Věřte, že Vaše osobní údaje u nás budou v bezpečí a budou využité pouze tak jak jste nám povolili. Více v podmínkách ochrany osobních ůdajů najdete zde.

 

 

 
 
 
Provozovatel eshopu: Lenka Kadlíková, IČO: 05357209, nejsme plátci DPH