Samolepící dekoraceNávody a informace k samolepkám

Když už jste se dostali na tuto stránku nejspíše Vás zaujal některý z našich motivů a chcete bližší informace:


Abstraktní motýl

Čáp a berušky


Základem je pro nás kvalitní materiál pro výrobu samolepek, tak aby splňoval požadavky, které od folie na výrobu samolepek očekáváme nejen my, ale hlavně vy, naši zákazníci. Samolepky na stěnu vyrábíme z velmi kvalitní vynilové folie značky Orafol, Oracall 638. Folie se vyrábí ve spoustě barevných odstínů, mnohé z nich můžete nalézt v naší nabídce. Barevný vzorník naleznete buď přímo u našich produktů nebo s většími náhledy ve  vzorníku barev na našem blogu . Zdají se Vám naše samolepky drahé  a váháte zda do nich investovat? Pár slov o rozdílech mezi samolepkami používanými na stěnu - matirály na nejich použití najdete v textu Není samolepka jako samolepka na našem blogu.

Možná se Vám to bude zdát jako banalita, ale stejně důležitá jako materiál je i příprava místa kam budete samolepku lepit. Hrubá zeď s mnoha vrstvami barvy opravdu není vhodná.

Určitě uděláte dobře, když se "nevykašlete" na návod na nalepení samolepky na zeď. Je tam pár vychytávek, které Vám mohou usnadnit lepení.

Pokud Vás motiv omrzí, a chcete jej sundat bez poškození zdi, nejprve se přečtěte náš článek Návod jak sundat samolepku na zeď. Budete tak mít větší naději, že se Vám to podaří bez poškození zdi.