Pohádka O Červené Karkulce - sada samolepek na zeď

Neohodnoceno
Značka: Pieris
329 Kč
Vyrobíme do 3 dnů Vyrobíme do 3 dnů Vyrobíme na zakázku Vyrobíme do 3 dnů Vyrobíme do 3 dnů Vyrobíme do 3 dnů Vyrobíme do 3 dnů Vyrobíme do 3 dnů Vyrobíme do 3 dnů Vyrobíme do 3 dnů Vyrobíme do 3 dnů Vyrobíme do 3 dnů Vyrobíme do 3 dnů Vyrobíme do 3 dnů Vyrobíme do 3 dnů Vyrobíme do 3 dnů Vyrobíme do 3 dnů Vyrobíme do 3 dnů Vyrobíme do 3 dnů Vyrobíme do 3 dnů Vyrobíme do 3 dnů Vyrobíme na zakázku Vyrobíme do 3 dnů Vyrobíme na zakázku Vyrobíme na zakázku Vyrobíme na zakázku Vyrobíme do 3 dnů Vyrobíme do 3 dnů Vyrobíme do 3 dnů Vyrobíme do 3 dnů Vyrobíme do 3 dnů Vyrobíme do 3 dnů Zvolte variantu
Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Samolepky na téma Pohádka O Červené Karkulce v našem originálním designu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pohádka O Červené Karkulce patří mezi Nestárnoucí českou klasiku, kterou milují generace dětí. Naše samolepky na zeď jim ji připomenou. 

"Babičko, proč máš tak velké uši? Babičko, proč máš tak velké oči? Babičko proč máš tak veliké zuby?" Právě tato slova si zajisté pamatujete z pohádky O Červené Karkulce. Pronesla je Červená Karkulka když uviděla v babiččině posteli vlka a nepoznala ho. Mají vaše děti tuhle pohádku rády? Nyní jim Červená Karkulka dělat společnost jako samolepící dekorace na zdi v jejich dětském pokojíku.

Mrkněte i na ostatní:

dekorace na téma Červená Karkulka.

dětské samolepky na zeď

 

Pokud chcete více barev, všechny díly sady lze koupit i samostatně.

 

Samolepky na zeď Pieris vyrábíme sami. Pokud Vám nevyhovují například rozměry či barevná kombinace, napište nám, budeme se snažit vyjít Vám vstříc.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Samolepky na zeď
Téma: Les, Pohádky
Motiv: Postavy, Sady
Typ sady: Více motivů
VELIKOSTI: ROZMĚRY
Celá sada dle obrázku: 88 cm x 65 cm
Postavy: cca. 20cm
Materiál samolepky: speciální vinylová samolepící folie
Země původu: ČR - náš originální výrobek
Kód produktu: PL0373
Provozovatel eshopu: Lenka Kadlíková, IČO: 05357209, nejsme plátci DPH