Novinka

Pohádka O Červené Karkulce - sada samolepek na zeď

Neohodnoceno
Efekt lupa
  • 1 z 2

Samolepky na téma Pohádka O Červené Karkulce v našem originálním designu.


  • Zvolte variantuVyrobíme do 3 dnůVyrobíme do 3 dnůVyrobíme na zakázkuVyrobíme do 3 dnůVyrobíme do 3 dnůVyrobíme do 3 dnůVyrobíme do 3 dnůVyrobíme do 3 dnůVyrobíme do 3 dnůVyrobíme do 3 dnůVyrobíme do 3 dnůVyrobíme do 3 dnůVyrobíme do 3 dnůVyrobíme do 3 dnůVyrobíme do 3 dnůVyrobíme do 3 dnůVyrobíme do 3 dnůVyrobíme do 3 dnůVyrobíme do 3 dnůVyrobíme do 3 dnůVyrobíme do 3 dnůVyrobíme na zakázkuVyrobíme do 3 dnůVyrobíme na zakázkuVyrobíme na zakázkuVyrobíme na zakázkuVyrobíme do 3 dnůVyrobíme do 3 dnůVyrobíme do 3 dnůVyrobíme do 3 dnůVyrobíme do 3 dnůVyrobíme do 3 dnů
329 Kč
  • Barva
Kategorie: Samolepky na zeď
Téma: Les, Pohádky
Motiv: Postavy
VELIKOSTI: ROZMĚRY
Celá sada dle obrázku: 88 cm x 65 cm
Postavy: cca. 20cm
Materiál samolepky: speciální vinylová samolepící folie
Země původu: ČR - náš originální výrobek
Kód produktu: PL0373
 

Pohádka O Červené Karkulce patří mezi Nestárnoucí českou klasiku, kterou milují generace dětí. Naše samolepky na zeď jim ji připomenou. 

"Babičko, proč máš tak velké uši? Babičko, proč máš tak velké oči? Babičko proč máš tak veliké zuby?" Právě tato slova si zajisté pamatujete z pohádky O Červené Karkulce. Pronesla je Červená Karkulka když uviděla v babiččině posteli vlka a nepoznala ho. Mají vaše děti tuhle pohádku rády? Nyní jim Červená Karkulka dělat společnost jako samolepící dekorace na zdi v jejich dětském pokojíku.

Mrkněte i na ostatní dekorace na téma Červená Karkulka. Pokud chcete více barev, všechny díly sady lze koupit i samostatně.

Samolepky na zeď Pieris vyrábíme sami. Pokud Vám nevyhovují například rozměry či barevná kombinace, napište nám, budeme se snažit vyjít Vám vstříc.