Samolepící dekoraceOdběrné místo v Hradci Králové

Objednané zboží si můžete nechat doručit až domů prostřednictvím České pošty nebo přepravní společnosti, ale můžete si ho i OSOBNĚ převzít v naší prezentační místnosti v HRADCI KRÁLOVÉ. V případě osobního odběru neplatíte žádné další poplatky za osobní odběr, jen samotnou cenu zboží.

Prezentační místnost slouží nejen k vyzvedávání zboží objednaného přes internet, je možné zde osobně přímo i objednávku učinit. Upozorňujeme, že na prodejně není možná platba kartou.


Provozní doba: 

pondělí - pátek: 9 - 12 a 13 - 15
sobota, neděle: zavřeno
nebo po domluvě

PŘED PLÁNOVANOU CESTOU K NÁM PROSÍM ZAVOLEJTE. 
Může se stát, že budeme na jednání u klienta.


Adresa prezentační místnosti:

Hradec Králové, Bieblova 38/2

Pro přesné zobrazení na mapě klikněte zde
Email: info@pieris.cz
Kontaktní telefon: 608 871 078Najdete nás v Hradci Králové ve 'Skladištní oblasti'. Při cestě automobilem se můžete orientovat například podle velké a výrazné budovy velkoobchodu 'Koupelny Ptáček', naše prodejna je v nízké budově hned za ním. Před prodejnou 'Ptáček' máte k dispozici i prostorné parkoviště, kde můžete zdarma zaparkovat.

Při cestě městskou dopravou můžete dojet na konečnou zastávku 'Slezské předměstí'. Od zastávky je to k nám jen několik metrů.

Pro lepší představu o naší poloze Vám přinášíme mapku části Hradce Králové
mapa

Mapa ve větším detailu - cestu k naší prodejně autem zobrazuje červená čára. Při cestě MHD stačí vystoupit na konečné zastávce a jen přejít podchodem silnici. 

mapa

Přesnou polohu si můžete prohlédnout i přímo na serveru pozice Mapy.cz.