Samolepky na míru

Nenašli jste u nás samolepku na stěnu jakou hledáte? Potřebujete jednoduchým a efektním způsobem zútulnit a oživit Váš domov či firemní prostor? Jsme Vám k dispozici. Díky naším zkušenostem získáte profesionální výsledek. Vyrobíme Vám samolepky na míru dle Vašich představ. Rádi Vám pomůžeme i s výmalbou a rozmístěním nábytku. 

 

Zhotovíme Vám například:

  • interiérové samolepky
  • nápisy
  • logo

 

Cena

Ceny se odvíjí od velikosti, složitosti a použitého materiálu. Nebude se lišit od podobných již hotových motivů v naší nabídce.

V případě, že design Vaší samolepky bude dále prodejný neplatíte žádnou práci grafika. V případě, že si vymyslíte samolepku například loga firmy či jinou dále neprodejnou samolepku je nutné počítat s úhradou práce grafika, pokud od Vás nedostaneme podklady ve formátu vhodném pro řezací plotr, například cdr nebo ai. Pokud však budete do budoucna chtít další stejné samolepky, grafika již neplatíte.

 

 

Velkoobchodní spolupráce pro bytové designéry, studia
Chystáte-li prostor do kterého byste rádi využili jako samolepku vlastní grafický návrh, rádi Vám jej zhotovíme. Pokud máte zájem využít některé naše stávající produkty, není problém se domluvit. Při dlouhodobé spolupráci jsou možné slevy. Dejte nám vědět.
 
Zastihnete nás na:
 

emailu: info@pieris.cz

telefonu: 608 871 078

sociálních sítích

facebook-cerne-50 instagram-cerne-50  pinterest-cerne-50 

 

Nebo vyplňte formulář níže:
 

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole: