Samolepící dekoraceSkleněná mísa PEARL mělká barevný dekor

Skleněná mísa PEARL mělká barevný dekor
Skleněná mísa PEARL mělká barevný dekor Skleněná mísa PEARL mělká barevný dekor Skleněná mísa PEARL mělká barevný dekor Skleněná mísa PEARL mělká barevný dekor Skleněná mísa PEARL mělká barevný dekor Skleněná mísa PEARL mělká barevný dekor Skleněná mísa PEARL mělká barevný dekor Skleněná mísa PEARL mělká barevný dekor Skleněná mísa PEARL mělká barevný dekor Skleněná mísa PEARL mělká barevný dekor
Vyberte si provedení

Rozměr

Barva dekoru

bílá
červená
fialová
modrá
oranžová

růžová
tyrkysová
zelená
žlutá

 vyprodáno 
Popis zboží Skleněná mísa PEARL mělká barevný dekor

Skleněná mísa PEARL BDK glass má jednoduchý kulatý tvar hodící se do moderního interiéru. Ideální je k servírování studených mís a jednoduchého rychlého občerstvení. Ale také jako ozdobná mísa pod květinovou dekoraci či svíčku.
Je vyráběna z čirého skla s barevným dekorem,  vybrat si můžete z několika odstínech barev a rozměrech, ze kterých můžete vytvořit krásnou sestavu.

Ideální je i jako adventní svícen.

Výrobky značky BDK glass  jsou vyráběny technologií FUSING - spékání dvou vrstev plochého skla dohromady. Díky ní mohly dostat tento originální tvar a barvu.

Výrobky firmy BDK Glass jsou testované dle vyhlášky 38/2001 sb. o hygienických požadavcích pro styk s potravinami, takže je možné je použít i jako jídelní soupravu.