Samolepící dekoraceSkleněný talíř SAFARI s barevným okrajem

Skleněný talíř SAFARI s barevným okrajem
Skleněný talíř SAFARI s barevným okrajem Skleněný talíř SAFARI s barevným okrajem Skleněný talíř SAFARI s barevným okrajem Skleněný talíř SAFARI s barevným okrajem Skleněný talíř SAFARI s barevným okrajem Skleněný talíř SAFARI s barevným okrajem Skleněný talíř SAFARI s barevným okrajem Skleněný talíř SAFARI s barevným okrajem Skleněný talíř SAFARI s barevným okrajem
Vyberte si provedení

Rozměr


Barva dekoru

bílá
černá
červená
modrá
oranžová

růžová
světlá jantarová
světlá tyrkysová
tyrkysová
zelená

 vyprodáno 
Popis zboží Skleněný talíř SAFARI s barevným okrajem

Skleněné talíře SAFARI BDK glass mají jednoduchý hranatý  tvar, hodící se do moderního interiéru. Ideální jsou k servírování studených mís a jednoduchého rychlého občerstvení. Ale také jako ozdobný talíř pod květinovou dekoraci či svíčku. Jsou vyráběny z čirého skla s barevným dekorem, vybrat si můžete z několika odstínech barev a rozměrech, ze kterých můžete vytvořit krásnou sestavu.

Výrobky značky BDK glass  jsou vyráběny technologií FUSING - spékání dvou vrstev plochého skla dohromady. Díky ní mohly dostat tento originální tvar a barvu.

Výrobky firmy BDK Glass jsou testované dle vyhlášky 38/2001 sb. o hygienických požadavcích pro styk s potravinami, takže je možné je použít i jako jídelní soupravu.