Svícen na čajovou svíčku ve tvaru srdce se jmény na přání

Neohodnoceno
Efekt lupa
  • 1 z 3

  • Zvolte variantuVyrobíme do 3 dnůVyrobíme do 3 dnůVyrobíme do 3 dnůVyrobíme do 3 dnůVyrobíme do 3 dnů
449 Kč
  • Barva
Kategorie: Dekorace a drobnosti vyrobené 3D tiskem
Velikost: cca 17 x 14 cm
Barva: umělý kámen
Technologie: 3D tisk
Země původu: ČR - náš originální výrobek
Kód produktu: 3DPP11
 

Hledáte originální dárek pro zamilované, novomanžele, k výročí svatby nebo k Valentýnu? Nabízíme vám jedinečný svícen ve tvaru srdce vyrobený s vašimi jmény, vyrobený nejmodernější technologií 3D tisku.

Každý kus je originál, svícen pro Vás bude vyroben až přímo na základě Vaší objednávky už se jmény, jaké si budete přát. Svícen se jmény je vytištěn nejmodernější technologií 3D tisku ze speciálního zdravotně nezávadného materiálu, který kombinuje ekologický bioplast a přírodní kámen. Výsledný výrobek má díky tomu efektní vzhled a je přitom i velmi odolný - takže se nemusíte bát jeho poškození při přepravě k Vám.


Spolu se svícnem vám přibalíme i jeden kus čajové svíčky, takže hned po vybalení zásilky můžete dárek předat a zapálit. Do svícnu je možné použít jakékoliv běžné obyčejné i vonné čajové svíčky, pokud chcete tak jí samozřejmě můžete nahradit i elektrickou svíčkou stejné velikosti.

 

V případě Vašeho zájmu může svícen obsahovat i jiný text než jen samotná jména zamilované dvojice. Místo jsme můžeme svícen vyrobit například s místem seznámení nebo datem svatby. Pokud máte zájem o svícen v jiné barvě než v "mramoru", tak nás kontaktujte. K dispozici je široká škála dalších barev a materiálů.

Upozornění: Při odesílání objednávky nezapomeňte do poznámky k objednávce napsat jména, která si přejete mít na svícnu!