Farma - dětské samolepky na zeď

Akce
Neohodnoceno
Značka: Pieris
609 Kč –16 % 509 Kč
Vyrobíme do 3 dnů Vyrobíme do 3 dnů Vyrobíme do 3 dnů Vyrobíme do 3 dnů Vyrobíme do 3 dnů Vyrobíme do 3 dnů Vyrobíme do 3 dnů Vyrobíme do 3 dnů Vyrobíme do 3 dnů Vyrobíme do 3 dnů Vyrobíme do 3 dnů Vyrobíme do 3 dnů Vyrobíme do 3 dnů Vyrobíme do 3 dnů Vyrobíme do 3 dnů Vyrobíme do 3 dnů Vyrobíme do 3 dnů Vyrobíme do 3 dnů Vyrobíme do 3 dnů Vyrobíme do 3 dnů Vyrobíme do 3 dnů Vyrobíme do 3 dnů Vyrobíme do 3 dnů Vyrobíme do 3 dnů Vyrobíme do 3 dnů Vyrobíme do 3 dnů Vyrobíme do 3 dnů Vyrobíme do 3 dnů Vyrobíme do 3 dnů Vyrobíme do 3 dnů Vyrobíme do 3 dnů Vyrobíme do 3 dnů Zvolte variantu
Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Sada dětských samolepek na zeď Farma obsahuje všechnazvířátka, která lidé chovají na farách a statcích. 10 zvířátek v rozměrech 8 - 35 cm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zvířátka, především ta z farmy by neměla chybět v žádném dětském pokojíčku. S našimi samolepkami na zeď  si sice děti nemohou hrát ale zdobí jim dětský pokoj. Mohou se pomocí nich učit jak se které zvířátko jmenuje. Pokud chce vaše dítko aby jeho dětský pokoj vypadal jako farma a zároveň nebyl barevně přeplácaný mohly by být naše samolepky na téma farma dobrou volbou. Svým jednoduchým stylem se tyhle naše samolepky velmi hodí do dětského pokoje ve skandinávském stylu.

Sada obsahuje tyto samolepky zvířátek z farmy:

Pes, kočka, kráva, ovce, koza, prase, kůň, králík, slepice s kuřaty, jako každá správná farma.  Pokud objednáte tuto sadu, všechna zvířátka budou v jedné Vámi zvolené barvě.

Rozměry jednotlivých zvířátek:
Kravička: 28x35cm
Koza: 25x29 cm
Prasátko: 19x27 cm
Pejsek: 16x22 cm
Ovečka: 23x28cm
Kůň: 26x36cm
Kočička: 15x22cm
Králík: 14x15cm
Slepička: 14x27cm
kuřátka: 6x8cm

 

Celkový rozměr při uspořádání dle prvního obrázku: 87 x 109 cm. 

 

Pokud byste chtěli každé zvířátko jinak barevné, je možné je objednat i samostatně. v různých rozměrech a barvách. Mrkněte i na další dětské samolepky na zeď, nejen s motivem farmy.

 Samolepky na zeď Pieris vyrábíme sami. Pokud Vám nevyhovují například rozměry či barevná kombinace, napište nám, budeme se snažit vyjít Vám vstříc.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dětské samolepky na zeď zvířátka
Téma: Louka, Farma
Motiv: Zvířata
Typ sady: Více motivů
Materiál samolepky: speciální vinylová samolepící folie
Země původu: ČR - náš originální výrobek
Kód produktu: PL0009
Provozovatel eshopu: Lenka Kadlíková, IČO: 05357209, nejsme plátci DPH