Chystáte lesní dětský pokoj? Mrkněte na naše lesní dekorace. Třeba samolepky lesní zvířátka, lesní plakáty / obrázky a lesní polštářky.


Dětský pokoj bílá dřevo černá

Dětský pokoj pro školkáčka i batole

Pojďte se mnou omrknout tento dětský pokoj s nábytkem na míru, s černými samolepkami zvířátek a hor, který vydrží dlouhé roky. Obývat ho bude 17ti měsíční chlapec .


Dětský pokoj barevný nábytek

Barevný dětský pokoj se schovkou

Schovku v dětském pokoji chce snad každé dítě. Tady jsou hned dvě :-D. Teno krásný pokoj s barevným nábytkem je hernou pro dva malé kluky, kteří jak schovky tak samolepky, které zdobí stěny uvítali s nadšením. 


Dětský pokoj lesní zvířátka

Dětský pokoj pro batole Lesní zvířátka

Dětský pokoj na téma lesní zvířátka. To je velký hit současnosti. Inspirujte se tímto pokojíkem, kde hraje prim tmavé dřevo, bílá a na doplňcích mentolová, šedá a hnědá.


Herna pro dvě malé holčičky na lesní téma

Herna pro dvě malé holčičky na lesní téma

Dita Burianová vytvořila na 16ti metrech čtverečných krásnou dětskou hernu pro čtyřletou holčičku a její ještě se batolící sestřičku. A není růžová :-). Je plná samolepek stromečků.


Samolepky lesní zvířátka

Dětský koutek v růžové kavárně

Designér Josef Trakal dostal za úkol udělat návrh interiéru kavárny, která svým názvem navazuje na podnik, který zde byl dříve. Do dětského koutku vybral jelena, lišku a stromky z naší lesní kolekce. Pokud to nemáte daleko, vyražte do Pink Café Hejnice. Tady se nebudou nudit ani děti :-).