Dětské samolepky na zeď mláďata lesních zvířátek

Nové Výběr barvy
550 Kč
Expedice druhý den
balení

Samolepky lesních zvířátek, zejména jejich mláďat milují snad všechny děti. Pokud jim chystáte lesní dětský pokojíček v minimalitickém stylu jistě uvítáte jejich jednoduchost.

Rozměry sady:
Stromečky: 75 a 35 cm
Zvířátka: 30 - 35 cm
Celý motiv dle hlavního obrázku: 115 x 94 cm Více

Výrobce: Pieris designKód produktu: P00290 Doprava a platba

Samolepka koloušek nebo chcete-li - srneček, medvídě a zajíček skotačící po lese. To najdete v naší  nové sadě samolepek s oblíbenými lesními zvířátky. V reálu by se asi těžko kamarádili, ale na stěně ve vašem dětském pokoji klidně mohou :-). Níže pro vás máme malé edukační okénko :-).  

Koloušek nerovná se srneček - srnče

Nemusíte se stydět. nejste sami, co toto neví a tato mláďata jsou pro vás prostě koloučci.  Sebevědomě koloucha jmenuje jako mládě spousta dospělých, když mají vyjmenovat srnčí rodinku. Je to ale špatně. Koloušek je mládě jelena a srneček, logicky srnce. Jak se liší? Koloušek je větší, robustnější. Ve většině případů narazíte na srnče. 

Potkáte -li tyhle drobečky a nebudou vyditelně zranění - nesahat!

Medvídě těžko u nás potkáte. Zaprvé se u nás medvědi prakticky nevyskytují, ale co není, může být. Za druhé, ven se medvíďata z brlohu dostanou už relativně odrostlá, za třetí když už je uvidíte, budete mít asi co dělat s jejich matkou, pokud vás zmerčí. Narozdíl od ptáčat, savčí maminka ucítí ze svého mláděte lidský pach a může ho opustit. Proto prosím nechte zajíčky, srnčata i koloušky tam kde jsou. Matka o nich ví. 

Mrkněte na další

Parametry
Prostředí Les
Velikost S, M, L, XL
Materiál Samolepící vinylová folie z Německa
Lepidlo polyakrylové, snadno snímatelné
Určeno na Zeď, nábytek, sklo, hladké povrchy
Přenášecí folie Ano
Obtížnost lepení Snadná - nalepíte a sundáte přenášecí folii
Země původu ČR - náš originální výrobek
Motiv Les, Zvířátka
Pro koho Kluk, Holčička

Stejný motiv3