Dřevěný štítek na box kolečko - tvoření - papíry

Upřesněte výběr produktu

35 Kč
Expedice druhý den
ks

Dřevěný štítek, cedulka na box či šuplík kde váš školák či malý umělec najde papíry na psaní, skládání, kreslení či jiné tvoření.
Rozměry: 7 cm Více

Výrobce: Pieris designKód produktu: P00073 Doprava a platba

Dřevěné štítky, cedulky ve tvaru kolečka s piktogramy hraček k označení boxů, skříněk a podobně které dětem v pokojíku budou dělat parádu, ale jsou i praktické. Děti, vy i návštěva tak budete vždy vědět, kde co najdou a kam to mají uklidit.  Úklid tak bude jednodušší a rychlejší.

Tyto štítky jim pomohou naučit se udržovat si ve věcech pořádek a už jen málokdy uslyšíte: "Mamííí, já nemůžu najít medvídka." Díky tomuto označení krabic, šuplíků, či boxů obrázky hraček budou samostatnější a tím i šťastnější. Děti, vy i návštěva tak budete vždy vědět, kde co najdou a kam to mají uklidit. Vašim úkolem bude jen dohlédnout na to, aby vše opravdu skončilo na správném místě. Stejné štítky u nás najdete i jako samolepky.

  • Rozměr: 7 cm
  • Samolepící oboustranná páska je součástí balení

Vybírat můžete z velkého množství motivů. Pokud vám něco chybí, napište nám, určitě se domluvíme. 

Označit těmito štítky můžete například oblíbené úložné prostory Ikea, které využila i designérka Lucie Košatová, která připravila většinu fotografií, které můžete vidět na této stránce. Držet Vám budu jak na plastových boxech tak na laminu, dřevě i látkových boxech. Na připevnění využijte obosutrannou lepící pásku.

Kouknetě i na další: Dřevěné štítky na boxy s hračkami 

Můžete si vybrat i jiný tvar

Parametry
Materiál Dřevo - česká překližka nejvyšší jakosti 3 mm
Země původu ČR - náš originální výrobek
Připevnění Oboustranná lepící páska
Motiv štítku Kluci, Holky, Tvoření, Škola, Pro starší děti
Pro koho Kluk, Holčička